Alapítótagok

::A CHERD-Hungary alapítói::

A CHERD Felsőoktatási Kutató és Fejlesztő Központ (későbbi nevén: CHERD-Hungary) 2007. június 8-án tartotta alakuló ülését a Debreceni Akadémiai Bizottság Székházában az alábbi szervezetek és képviselőik részvételével:

1. DE BTK Neveléstudományi Tanszéke (Prof. Emer. Kozma Tamás, Prof. Dr. Pusztai Gabriella, Prof. Dr. Szabó László Tamás)
  2. DE Művelődéstudományi és Felnőttnevelési Tanszéke (Dr. habil. Éles Csaba)
  3. DE Politikatudományi és Szociológiai Intézete (Dr. habil. Csoba Judit)
  4. DE TTK Társadalomföldrajzi és Területfejlesztési Tanszéke (Prof. Dr. Süli-Zakar István)
  5. DE Közgazdaságtudományi Kar Menedzsment és Marketing Tanszéke (Prof. Dr. Polónyi István)
  6. Nyíregyházi Főiskola Pedagógusképző Kara (Prof. Dr. Brezsnyánszky László)
  7. Doktoranduszok Kiss Árpád Közhasznú Egyesülete (Debrecen) (Dr. Juhász Erika)
  8. Eszterházy Károly Főiskola Tanárképzési és Tudástechnológiai Kara (Eger) (Dr. Estefánné dr. Varga Magdolna)
  9. II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Tanárképző Főiskola (Beregszász) (Dr. Orosz Ildikó)
  10. Babes-Bolyai Tudományegyetem Pszichológiai és Neveléstudományi Kar kihelyezett tagozata (Szatmárnémeti) (Prof. Dr. Bura László)
  11. Partiumi Keresztény Egyetem (Nagyvárad) (Dr. Szűcs István)

Testület:

Prof. Dr. Pusztai Gabriella /elnök/