Kazal - ovifoci Hajdúböszörményben
Mini labdarúgótornával, ügyességi versennyel és pompon-bemutatóval avatták fel a gyerekek a Debreceni Egyetem Gyakorló Óvodájának új műfüves pályáját.
Bemutatkozik a Debreceni Egyetem
Békéscsabán kezdte a Debreceni Egyetem őszi-téli beiskolázási tevékenységét. Az intézmény képviselői a következő hetekben más megyékbe is ellátogatnak.
Junior szoftverfejlesztőket avattak
A Debreceni Egyetem kilenc informatikus hallgatója a nyári pihenés helyett a tanulást választotta azzal a céllal, hogy egyetemistákból junior fejlesztőkké váljanak őszre a Schönherz Iskolaszövetkezet ingyenes szakmai képzésének segítségével.
Élen a Kossuth
Ismét a város legjobb középiskolája lett a Debreceni Egyetem gyakorló gimnáziuma. Az intézmény a hazai vidéki intézmények összehasonlításában az ötödik helyen a HVG idei top 100-as rangsorában.
Díszoklevél az egykori végzősöknek
A bölcsészettudományi, jogi és természettudományi Karok egykor végzett hallgatóit köszöntötték vasárnap a Debreceni Egyetemen.
Utazás a középkorba
Kelet-közép-európai történészekből álló kutatói hálózat alakulhat a Debreceni Egyetem és az akadémia közös kutatócsoportjának köszönhetően.
Elismerést kapott a Balásházy
Akkreditált Kiváló Tehetségpont lett a Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma. A kitüntető címet három évig használhatja a pallagi intézmény.
Párbeszédben a holokausztról
Holokauszt-megemlékezést tartott a Debreceni Egyetem Germanisztikai Intézete a Német egység napjának alkalmából Debrecenben.
yoUDay, ami összeköt
Az országban korábban még soha nem látott stadionshow-val bizonyította a Debreceni Egyetem közösségi összetartó erejét.
Egy mesés nap a mese fővárosában
Mesefesztivállal és ünnepi megemlékezéssel tisztelegtek a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Felnőttképzési Karán (DE GYFK) „a nagy mesemondó”, Benedek Elek előtt születésének 157. évfordulóján.