31 jan
Jogod van hozzá!
Nemzetközi oktatógárda, 93%-os elhelyezkedési arány, ingyenes elektronikus tananyag, szakmisztériumi ösztöndíj. Jelentkezz a legjobb vidéki jogi képzőhelyre, a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karára!
24 jan
Tudósiskola a Kossuth Gyakorlóban
A Csengő utcai gimnáziumba költözött egy napra a Debreceni Egyetem. A pályaválasztás előtt álló diákok számára tartottak kedden beiskolázási tájékoztatót az intézmény vezetői és a karok képviselői.
23 jan
Egészségügyi Kar: itt tanulnak a hétköznapok „hősei”
Nagyszerű elhelyezkedési esélyeket, európai színvonalú képzést nyújt a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara. A középiskolások a kar csütörtöki nyílt napján többek közt a mentőtiszt és a szülésznő szakokat ismerhetik meg.
19 jan
Elstartolt az Educatio
Már az első napon mintegy 1000 érdeklődő kereste fel a Debreceni Egyetem standját a háromnapos nemzetközi oktatási szakkiállításon.
04 jan
Kollégiumfejlesztési program indul
Több férőhely, korszerűbb és komfortosabb környezet, nemzetközi színvonal. Hét éves kollégiumfejlesztési program indul a Debreceni Egyetemen, egy új kollégium és több mint 200 új szoba is épül 2023-ig.
04 jan
A Debreceni Egyetem a sajtóban - 2016
Négyes ikrek, yoUDay, Tisza szobor, új halfaj, elektromos virágkocsi – több mint ötezerszer adott hírt tavaly a média arról, mi történik a Debreceni Egyetemen.
03 jan
Elsőtől az érettségiig – Kossuth Gyakorló
Az ország legjobb vidéki gyakorlóiskolája egyetemi háttérrel. Új kisfilmmel toborozza a leendő általános és középiskolásokat a Kossuth Gyakorló.
Gyógypedagógia képzést indít a Debreceni Egyetem
Már a decemberben kezdődő felvételi eljárásban lehet jelentkezni a Debreceni Egyetem Kelet-Magyarországon egyedülálló képzésére, mely az intézmény orvostudományi hátterére épül.
Mivel játsszon egy bölcsődés?
Már a három év alatti gyerekek is digitális eszközökkel töltik szabadidejük nagy részét mozgás és szabad játékok helyett – többek között erről is szó volt a Kisgyermeknevelők lll. Szimpóziumán a Debreceni Egyetemen.
Hétvégi sportsikerek
Újabb győzelmet zsebelt be a Debreceni Egyetem olimpiai bajnok tornásza, Berki Krisztián. Remekeltek a Kossuth Gyakorló kis tornászai is, a gimnazisták pedig kosárlabda kupát rendeztek.